Web'te Türkçe

MİMARİ VE İÇ MİMARİ

     Merhaba günümüzde artık mimari görselleştirme kelimesini çok sık bir şekilde duymaktayız ve hayatımıza 3d modeller ,3d sunumlar ,3d animasyon çok uzun zaman önce girdiği halde bulunduğumz zaman diliminde gençler olarak hızlı birşekilde adaptasyon sağlayıp sektürün ihtiyaçlarını karşıliyacak ve daha önce düşünülmemiş yollar ve sunumlar yaratmaktayız ...

Click to zoom the image

Click to zoom the image


        Günümüzde modern evler zaman ilerledikçe çoğalmakta ve tasarımlar değişmketedir

FREELANCE ÇALIŞMAK

        İki ayrı kelime olan free (boş, bedava) ve lance (mızrak) kelimeleri ilk olarak 18.yy.da Sir Walter Scott tarafından “paralı asker” anlamına gelecek şekilde kullanılmış. 19.yy.da da yazar ve şair olan Ernest William Hornung sıfat olarak “kalitesiz” anlamında kullanmış. Zaman içinde paralı asker anlamından uzaklaşarak “serbest çalışan” anlamında kullanılmış. Şimdi freelance kelimesi işyerine gitmeden kendi evinde çalışmak, dolayısıyla birçok işi aynı anda yapabilmek; yani çalışma kurallarını ve koşullarını çalışanın kendisi belirlemesi anlamına geliyor.
        Freelance çalışma alanları daha çok bilgi işlem, gazetecilik, çevirmenlik ve danışmanlık alanında yoğunlaşıyor; çünkü bu alanlarla alakalı işler genel olarak belirli bir ofis çalışması gerektirmiyor ve internet aracılığıyla işverenlere kolaylıkla ulaşılabiliyor. Örneğin bir köşe yazarı günlük yazılarını evinden yazıp yazdıklarını internetten gönderebiliyor ve böylece ofise gitmesine hiç gerek kalmıyor. Ayrıca bu yazar tamamen bu şirkete bağlı kalmak zorunda değil, istediği başka bir işi de yine evinden yapabilir. Böylece aynı anda birden çok işveren için çalışmış olur.

İletişim Adresleri

yusuf_senbayrak@hotmail.com - info@3dtmd.com
 
Click to zoom the image

PEYZAJ VE MİMARİ


           Projesi size ait veya bizim çalıştığımız mimarlar tarafından belirlenen , gerektiginde tasalk üzerinden online dialog ile yola çıkarak canlandırılan ve müşteri isteklerine göre gerekli düzenlemeler yapılan çalışmalarımız.

                          GALERİ

Click to zoom the image Click to zoom the image Click to zoom the image

 

PLAN PESRPEKTİF

Click to zoom the image

CANLANDIRMA

Click to zoom the image

 

ÜCRETSİZ TASLAK VE ESKİZ

 Web site tasarımı yusuf_senbayrakLast update: 13 Ağustos 2011 Cumartesi